Koncerty Most přes oceán přeloženy (podruhé) na duben 2021 

1. 10. 2020

Vážení a milí příznivci koncertu Most přes oceán,

oslovuji Vás v souvislosti se zakoupením vstupenek na náš koncert Most přes oceán. S lítostí vám musím oznámit, že vzhledem s současné situaci jsme s paní Ann Park Rose nuceni již podruhé přeložit koncertní turné Most přes oceán.

Do poslední chvíle jsme dělali vše pro to, aby se koncerty mohly nyní v říjnu uskutečnit. Paní Rose získala povolení, že bude moci i v této době přicestovat z USA do ČR. Již začátkem příštího týdne jsme se měli setkat a společně se začít sehrávat na dva klavíry. Ještě před několika dny jsme na dálku dolaďovali koncertní program a řešili vše kolem umělecké i organizační stránky.

Bohužel situace se mění každým dnem a vše nasvědčuje tomu, že kulturní akce budou v nejbližších dnech opět zrušené nebo omezena návštěvnost.

Za současných okolností je velmi riskantní, aby paní Rose již v příštím týdnu vážila cestu přes půl světa a potom by ke koncertům třeba ani nedošlo.

Věřte, že je nám to velmi líto, těšili jsme se na vás, na naše publikum; těšili jsme se na to, že se spolu opět setkáme a budeme tvořit na dva klavíry společnou hudbu, že pokřtíme naše nové CD.

Dlouho jsme nynější situaci zvažovali ze všech stran a dospěli jsme k tomuto rozhodnutí jako v současnosti k jedinému možnému.

Koncertní turné Most přes oceán jsme přeložili na duben 2021 na období těsně po Velikonocích (tedy přesně za rok od původně plánovaného termínu).

Pevně věříme, že tento termín již nic nehrozí a společně se všichni na koncertech v Praze, Brně a Olomouci setkáme v klidnějším a bezpečnějším čase na jaře 2021.

Vstupenky na koncert i poukázky na odběr nového CD zůstávají v platnosti.

Děkujeme za pochopení.

Vaši Jiří Pazour a Ann Park Rose

www.jiripazour.cz
www.mostpresocean.cz