CD Semaforské inspirace

CD Semaforské inspirace


Taková malá vinárnička a na pódiu pouze dva. Sedím v koutě a jsem zvědav, co od nich mohu očekávat. Jedna zpěvačka s doprovodem pianina na celý večer je nebezpečná kombinace, těhotná nudou. Program začal, posléze skončil a nuda se nedostavila. Zato se dostavil její pravý opak. Talent oněch dvou na pódiátku byl nesporný a stalo se to, co se při šťastných produkcích stává - člověku bylo líto, že je konec. Přirozené zpívání paní Kamily jako by připomínalo semaforskou školu, a taky že jo - odzpívala si kdysi v Semaforu hezkou řádku představení. A pan Jiří u piana svým uměním publikum oslnil. Považuju za velmi šťastný nápad, že si je na tomto kompaktním disku mohou poslechnout i ti, co se tenkrát do oné vinárničky nevešli.

Jiří Suchý


Kamila: "Nejsem na to zpívání sama. Mám tu pět pomocníků. Jeden je klavírista, druhý skladatel, třetí výtečný improvizátor, čtvrtý dokonce profesor Pražské konzervatoře a to vše v jedné osobě, kterou je můj kamarád Jiří Pazour."

Jirka: "Nejsem na to hraní sám. Je tu se mnou moje kamarádka, herečka a zpěvačka Kamila Barochová, která si ze Semaforu odskočila ke svým třem dětem, aby se pak od nich mohla zase vrátit."

Z průvodního slova K. Barochové a J. Pazoura k CD "Semaforské inspirace" .CD Semaforské inspirace - seznam skladeb

01. Marnivá Babetta
02. Pro Kiki
03. Píseň o rose
04. Nána v povětří
05. Tatar
06. Pět strun I.
07. Pět strun II.
08. Papoušek
09. Kočka na klavíru
10. Kočka na okně
11. Dítě školou povinné
12. Tereza I.
13. Tereza II.
14. Tereza III.
15. Tři tety
16. Dobré rady
17. Zlá neděle
18. Štěstí
19. Divný věci