Úspěšné klavírní vystoupení Jiřího Pazoura na vernisáži výstavy obrazů Olgy Volfové v Divadle Bez zábradlí

18/03/2016 21:49

Na slavnostní vernisáži výstavy obrazů "Olga Volfová - průřez dosavadní tvorbou", která se konala 17. března 2016 v Divadle Bez zábradlí vystoupil se svou klavírní improvizací také hudební skladatel, pedagog a klavírní improvizátor Jiří Pazour, který zahrál svoji hudební fantasii na téma Chopinovy Etudy c moll. Jeho interpretace ocenili přítomní hosté nadšeným potleskem. 

V doprovodném hudebním programu vernisáže dále vystoupili se svými skladbami světově proslulý americký jazzman, kontrabasista a skladatel David Friesen a mladý violista Jiří Kabát, s klavíristou Danielem Junem. Programem vernisáže provázela kurátorka výstavy a umělecká ředitelka agentury ART & MANAGEMENT Dr. Světlana Patáková Boučková, která představila přítomným hostům, mezi kterými nechyběli např. ředitelka Divadla Bez zábradlí Hana Heřmánková, významný český kolážista, malíř a spisovatel Ivo Medek Kopaninský, malířka Radu Tesaro, režisér Karel Weinlich a další, českou malířku Olgu Volfovou, její dosavadní dílo i dosažené mezinárodní úspěchy, neboť obrazy Olgy Volfové zdobí galerie i soukromé sbírky ve Venezuele, v USA, Austrálii, Nizozemsku, Francii, Polsku, Slovensku a dalších zemích. Na vernisáži představila malířka Olga Volfová také svá nejnovější umělecká díla - olejomalby Pierot, Setkání s láskou, Chrám pro budoucí život, Zjevení múz II a Violína I. 

Výstava obrazů potrvá do 29. dubna 2016 a je přístupná denně vždy hodinu před divadelním představením. Pro vážné zájemce zajistíme po předchozí domluvě  na tel.čísle 777 237 173, individuální prohlídku výstavy také v jinou dobu.